Augustin Mervart - Výhled do letní krajiny

Olej na kartonu, 41x52 cm. Signováno vlevo dole Aug. Mervart 37. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 61 cm

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
99123. Výhled do letní krajiny
Dražba ukončena:26.07.2023 21:19:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:16 000 Kč