Augustin Mervart - V poli

Olej na kartonu, 36x46 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 54. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

46308. V poli
Dražba ukončena:24.06.2020 21:27:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:12 000 Kč