Augustin Mervart - Samota

Olej na kartonu, 32x50, signováno vpravo dole Aug. Mervart 36, rám.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

16925. Samota
Dražba ukončena:01.03.2018 20:46:22
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč