Augustin Mervart - Rozkvetlá louka za vsí

Olej na kartonu, 14x23 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a posouzeno PhDr. Michaelem Zachařem.

Nejdelší strana: 48 cm

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

vydraženo posouzeno znalcem
115461. Rozkvetlá louka za vsí
Dražba ukončena:29.05.2024 20:15:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:3 400 Kč