Augustin Mervart

60714. Říčka

popis: Olej na kartonu, 50x71 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 28. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem. Pozdější autorská signatura.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

zbývá: 8 dnů, 7 hodin

konec dražby: 30.06.2021 19:48:00

vyvolávací cena: 1 500 Kč

minimální příhoz: 1 000 Kč

aktuální cena: 22 000 Kč