Augustin Mervart - Ráno na Hradisku

Olej na kartonu, 32x39 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 43. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

61024. Ráno na Hradisku
Dražba ukončena:01.07.2021 21:18:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:11 000 Kč