Augustin Mervart

61024. Ráno na Hradisku

popis: Olej na kartonu, 32x39 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 43. Rámováno.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

dražba ukončena: 01.07.2021 21:18:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

vydraženo za: 11 000 Kč