Augustin Mervart - Madona del Mare

Akvarel, 20x26 cm, signováno vpravo dole Aug. Mervart 25, rám, pasparta, zaskleno.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

14958. Madona del Mare
Dražba ukončena:30.11.2017 21:19:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:5 000 Kč