Augustin Mervart - Forum Romanum

Olej na kartonu, 32x50 cm, signováno vlevo dole Aug. Mervart 24, rám, zaskleno.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

14609. Forum Romanum
Dražba ukončena:29.11.2017 20:38:01
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:20 000 Kč