Augustin Mervart - Chaty v údolí

Kombinovaná technika, 24x20 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart 39. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Pozn.: Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

68675. Chaty v údolí
Dražba ukončena:24.11.2021 21:03:32
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:6 000 Kč