Augustin Mervart - Chalupy v kopcích

Kresba, 12x20 cm. Signováno vpravo dole Aug. Mervart. Rám, pasparta, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

98911. Chalupy v kopcích
Dražba ukončena:16.07.2023 20:46:11
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 500 Kč