Augustin Mervart - Březový háj

Akvarel, 25x21 cm. Signováno vlevo dole A. Mervart 1914. Rám, pasparta, sklo.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

36766. Březový háj
Dražba ukončena:31.10.2019 21:01:20
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:4 800 Kč