Augustin Mervart - Březový háj

Olej na kartonu, 18x19 cm, signováno vpravo dole Augustin 33, rám, zaskleno.

Pozn.: Přilozen certifikát pravosti díla. Konzultováno a pravost ověřena PhDr. Michaelem Zachařem.

o autorovi: 1889 - 1968

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 210 000 Kč

15527. Březový háj
Dražba ukončena:24.01.2018 21:47:09
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:8 000 Kč