Augustin Josef Ekart

308550. Tání

popis: Olej na kartonu, 25x50 cm. Signováno vpravo dole Ekhart 1913. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

dražba ukončena: 04.05.2021 20:09:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč limit (02.05.2021 19:48:08) 2430