Kombinovaná technika, 26x30cm. Signováno vpravo dole Aug. Ekart. Rám, pasparta, sklo.
Stav: Rám mírně poškozen. Stav ilustruje přiložená fotodokumentace.
o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.