Augustin Josef Ekart - Loďky na zimní řece

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vpravo dole Aug. Ekart. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

26990. Loďky na zimní řece
Dražba ukončena:30.01.2019 18:10:00
Vyvolávací cena:600 Kč
vydraženo za:900 Kč