Augustin Josef Ekart - Kravky na pastvě

Olej na kartonu, 35x49 cm. Signováno vlevo dole Aug. Ekart. Rám, sklo.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 56 cm

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

88151. Kravky na pastvě
Dražba ukončena:25.12.2022 21:01:05
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:2 200 Kč