Augustin Josef Ekart - Hrabání sena

Olej na kartonu, 35x50 cm. Signováno vlevo dole Aug. Ekart. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

28776. Hrabání sena
Dražba ukončena:27.02.2019 18:54:33
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:1 200 Kč