Augustin Josef Ekart

41123. Cesta v polích

popis: Olej na kartonu. 33 x 48 cm. Signováno vpravo dole Aug. Ekart. Rámováno.

Pozn.: Rám i malba mírně poškozeny.

o autorovi: Narozen 25.1. 1879
Učil se na akademii ve Vídni. Soukromě studoval u Antonína Slavíčka.
Maloval obrazy z Prahy, Čech a Slovenska, ale i z oblasti Dalmácie a Holandska.

dražba ukončena: 27.02.2020 21:22:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 500 Kč

500 Kč 27.02.2020 14:37:11 6754