Augustin Mervart - Podzim na Prostřední Bečvě

Olej na kartonu, 32x50 cm, signováno vlevo dole Aug. Mervart 41, rám.

1882, Kutná Hora - 1953
Žák pražské akademie u prof. Františka Ženíška. Studijní cesty do Itálie a Paříže. Visionář a náboženský myslitel v jehož dílech je silný prvek mysticismu. Mimo pohádkové náměty se věnoval také krajinomalbě.

4346. Podzim na Prostřední Bečvě
Dražba ukončena:31.03.2016 18:18:00
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč