Patinovaný bronz na mramorovém podstavci, výška s podstavcem 20 cm. Signováno Rodin.
Pozn.: Pozdější odlitek. Zmenšená muzeální verze francouzské provenience.
o autorovi: 1840 - 1917
Francouzský sochař (celým jménem François-Auguste-René Rodin).