Auguste Renoir - Portrait de Auguste Renoir

Litografie, 26x20 cm. Signováno vpravo nahoře v tisku Renoir. Vlevo nahoře v tisku uvedena datace 1910. Volný list.

o autorovi: 1841 – 1919
Francouzský impresionistický malíř.

55317. Portrait de Auguste Renoir
Dražba ukončena:14.01.2021 19:06:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 13.01.2021 21:21:44 8027