Litografie, 27x21 cm, signováno vpravo dole v tisku Renoir, rám, pasparta, zaskleno. Pozn.: Položka neobsahuje certifikát k dílu.
o autorovi: 1841 – 1919 Francouzský impresionistický malíř.