Olej na plátně, 55x65 cm. Signováno vpravo dole A. Terš. Rám.
Pozn.: Rám i malba mírně poškozené.
o autorovi: 1870 – 1928
Malíř. Studoval na AVU u profesorů Lhoty, Pirnera, Hynaise a Brožíka. Žil v Praze a působil jako pedagog kreslení. Jeho uměleckými tématy byly krajina a figurální scény. Vystavoval s Uměleckou besedou.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 12 500 Kč.