Olej na plátně, 61x46 cm, signováno vpravo dole A. Terš, nerámováno.
1870, Praha
Žák pražské akademie (1885-1891; prof. Lhota, Pirner, Hynais a Brožík). Zabýval se krajinomalbou i figurální tvorbou. Vystavoval především na našem území.
Pozn.: Malba mírně poškozena.