August Potuczek - Pivoňky

Olej na dřevěné desce. 67x67 cm. Signováno vpravo nahoře August Potuczek 1931. Rámováno.

o autorovi: 1882 – 1936
Rakousko-uherský malíř, žijící v Brně.

71913. Pivoňky
Dražba ukončena:02.01.2022 20:45:47
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč