Tvrdé desky 31x21 cm obsahují 10 originální leptů s akvatintou. Všechny signovány tužkou August Potuczek. Průměrná velikost cca 15x8 cm a 9x12 cm. Vydáno v Brně roku 1922. Přípis univerzitního profesora doktora Wilhema Koscha.
Pozn.: Desky mírně poškozeny.
o autorovi: 1882 – 1936
Rakousko-uherský malíř, žijící v Brně.