August Potuczek - Ars Graphica. Ten Etchings.

Tvrdé desky 31x21 cm obsahují 10 originální leptů s akvatintou. Všechny signovány tužkou August Potuczek. Průměrná velikost cca 15x8 cm a 9x12 cm. Vydáno v Brně roku 1922. Přípis univerzitního profesora doktora Wilhema Koscha.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

o autorovi: 1882 – 1936
Rakousko-uherský malíř, žijící v Brně.

62821. Ars Graphica. Ten Etchings.
Dražba ukončena:11.08.2021 20:52:26
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 500 Kč