August Potuczek

62821. Ars Graphica. Ten Etchings.

popis: Tvrdé desky 31x21 cm obsahují 10 originální leptů s akvatintou. Všechny signovány tužkou August Potuczek. Průměrná velikost cca 15x8 cm a 9x12 cm. Vydáno v Brně roku 1922. Přípis univerzitního profesora doktora Wilhema Koscha.

Pozn.: Desky mírně poškozeny.

zbývá: 11 dnů, 3 hodin

konec dražby: 11.08.2021 20:47:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 100 Kč

1 100 Kč 29.07.2021 6:50:12 1865
1 000 Kč 18.07.2021 16:58:59 700