August Haun - Rožmberk

Litografie, 19x26 cm, signováno vpravo dole v desce A. Haun, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Papír poškozen.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

7641. Rožmberk
Dražba ukončena:15.02.2017 21:59:00
Vyvolávací cena:300 Kč
vydraženo za:800 Kč