August Haun

62884. Riezmburg

popis: Litografie, 19x27 cm. Signováno v tisku A. Haun. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1919-1981

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 6 000 Kč.

dražba ukončena: 11.08.2021 21:50:00

vyvolávací cena: 500 Kč

vydraženo za: 600 Kč

600 Kč limit (09.08.2021 20:50:32) 5093
500 Kč 16.07.2021 2:44:39 398