Atanas Tasev - Večerní Praha

Olej na plátně fixováném na kartonu, 30x42 cm. Signováno vlevo dole A. Tasev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1897 – 1991
Český malíř bulharského původu, narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.

92114. Večerní Praha
Dražba ukončena:19.03.2023 20:04:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:9 500 Kč