Olej na plátně fixováném na kartonu, 30x42 cm. Signováno vlevo dole A. Tasev. Rámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1897 – 1991
Český malíř bulharského původu, narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.