Olej na kartonu, 24x42 cm, signováno vlevo dole A. Tasev, nerámováno.
Pozn.: Malba mírně poškozena.
o autorovi: 1897 – 1991
Český malíř bulharského původu, narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.
Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.