Atanas Tasev - Nabírání vody

Olej na kartonu, 24x42 cm, signováno vlevo dole A. Tasev, nerámováno.

Pozn.: Malba mírně poškozena.

o autorovi: 1897 – 1991
Český malíř bulharského původu, narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.

17056. Nabírání vody
Dražba ukončena:28.02.2018 22:25:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:22 000 Kč