Atanas Tasev - Jeleni

Olej na plátně, 66x62 cm. Signováno vlevo dole A. Tasev. Rám.

Pozn.: Rám poškozen, malba mírně poškozena.

o autorovi: 1897 – 1991
Český malíř bulharského původu, narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.

23653. Jeleni
Dražba ukončena:31.10.2018 20:58:00
Vyvolávací cena:700 Kč
vydraženo za:16 000 Kč