Atanas Tasev - Dětské hry

Olej na kartonu, 27x36 cm. Signováno vlevo dole A. Tasev. Rámováno.

Stav: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 – 1991
Český malíř bulharského původu, narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.

64918. Dětské hry
Dražba ukončena:29.09.2021 20:39:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:19 000 Kč