Atanas Tasev

64918. Dětské hry

popis: Olej na kartonu, 27x36 cm. Signováno vlevo dole A. Tasev. Rámováno.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1897 – 1991
Narodil se v Praze. Studoval u prof. Hynaise na AVU. Figuralista, žánrový malíř, krajinář.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 47 000 Kč.

zbývá: 0 dnů, 23 hodin

konec dražby: 29.09.2021 20:39:00

vyvolávací cena: 1 000 Kč

minimální příhoz: 100 Kč

aktuální cena: 1 200 Kč