Atanas Tasev - Na trhu

Kombinovaná technika, 30x14 cm, signováno vlevo dole A. Tasev, rám, pasparta, zaskleno.

Pozn.: Rám poškozen.

6575. Na trhu
Dražba ukončena:01.12.2016 18:55:09
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:3 100 Kč