Asie kolem poloviny 20. století - Párové vázy s asijskými motivy

Keramika zdobená emailem, výška 25 cm. Značeno.

Asie kolem poloviny 20. století
64564. Párové vázy s asijskými motivy
Dražba ukončena:16.09.2021 22:43:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:1 800 Kč