Asie 20. století - Na hřbetě býka

Nejdelší strana: 49 cm

Kolorovaný dřevořez, 25x32 cm. Signováno vlevo nahoře. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

Asie 20. století
77961. Na hřbetě býka
Dražba ukončena:15.05.2022 20:29:49
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:600 Kč

600 Kč 15.05.2022 20:26:49 797
500 Kč 15.05.2022 10:21:53 9337