Asie 20. století - Démon

Dřevo, výška: 39 cm.

Pozn.: Poškozeno.

Asie 20. století
30391. Démon
Dražba ukončena:10.04.2019 22:16:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:900 Kč