Asie, 2. pol. 20. století - Párové obrazy

Nejdelší strana: 150 cm

Kombinované techniky na překližce, 85x150 cm. Signovány. Nerámovány.

Pozn.: Mírně poškozeno.

vydraženo velký formát
151739. Párové obrazy
Dražba ukončena:28.12.2025 21:34:38
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 100 Kč