Asie, 2. pol. 20. století - Cloisonne váza

Nejdelší strana: 27 cm

Kov, výška 27 cm. Neznačeno.

Stav odpovídá přiložené fotodokumentaci.

153536. Cloisonne váza
Zbývá:8 dnů, 0 hodin
Konec dražby:18.01.2026 20:56:00
Minimální příhoz:100 Kč
Aktuální cena:1 000 Kč

1 000 Kč 08.01.2026 15:00:53 19341