Asie 1. pol. 20. stol. - Soubor 2 prací - Gejši

Dřevořezy, 28x19 cm. Značeny. Rám, pasparta, sklo.

Pozn.: Rámy mírně poškozeny.

Asie 1. pol. 20. stol.
48250. Soubor 2 prací - Gejši
Dražba ukončena:17.09.2020 22:26:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 07.08.2020 22:06:22 766