Asie 1. pol. 20. stol. - Konvolut 4 porcelánových figurek

Porcelán, od 6 cm do 15 cm. Značeno.

Pozn.:  Mírně poškozeno.

Asie 1. pol. 20. stol.
111737. Konvolut 4 porcelánových figurek
Dražba ukončena:11.02.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:500 Kč
vydraženo za:500 Kč

500 Kč 11.02.2024 13:46:48 13222