Akryl na plátně, 40x50 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.
Nejdelší strana: 50 cm
o autorovi: 1961 Architekt, designér Ashot Petrosyan, původem z Arménie, nyní žije a pracuje v Praze.