Ash Petr - Spring in Soul

Akryl, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1961

116819. Spring in Soul
Dražba ukončena:12.06.2024 20:47:51
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:2 000 Kč

2 000 Kč 12.06.2024 20:44:15 3009