Ash Petr - Snící rybička

Akryl na plátně, 40x40 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

Nejdelší strana: 40 cm

o autorovi: 1961

108691. Snící rybička
Dražba ukončena:07.01.2024 20:55:42
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:3 800 Kč