Ash Petr - Rybičky

Akryl na plátně, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1961

109015. Rybičky
Dražba ukončena:14.01.2024 20:07:00
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:2 200 Kč