Ash Petr - Ráno v rybářské vesnici

Akryl, 60x50 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1961

116789. Ráno v rybářské vesnici
Dražba ukončena:12.06.2024 20:22:31
Vyvolávací cena:2 000 Kč
vydraženo za:22 000 Kč