Ash Petr - Loďky v přístavu

Akryl, 50x40 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

Nejdelší strana: 50 cm

o autorovi: 1961

123608. Loďky v přístavu
Dražba ukončena:26.09.2024 20:57:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč
vydraženo za:8 500 Kč