Ash Petr - Jednou v létě

Akryl, 60x60 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

Nejdelší strana: 60 cm

o autorovi: 1961

123696. Jednou v létě
Zbývá:7 dnů, 7 hodin
Konec dražby:26.09.2024 22:25:00
Vyvolávací cena:3 000 Kč