Ash Petr - Cesta do horské vesnice

Nejdelší strana: 50 cm

Akryl, 50x50 cm. Signováno vpravo dole Ash Petr. Nerámováno.

o autorovi: 1961

124009. Cesta do horské vesnice
Dražba ukončena:15.09.2024 20:56:45
Vyvolávací cena:1 000 Kč
vydraženo za:4 700 Kč