Arsenij Petrovič Sosnovskij - Mořské pobřeží

Olej na plátně, 51x75 cm. Signováno vlevo dole Sosnovskij. Rám, sklo.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1967
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

21486. Mořské pobřeží
Dražba ukončena:28.06.2018 20:26:55
Vyvolávací cena:800 Kč
vydraženo za:26 000 Kč