Arsenij Petrovič Sosnovskij - Jadran

Olej na plátně, 68x100 cm. Signováno vpravo dole A. Sosnovskij 30. Rám.

Pozn.: Rám mírně poškozen.

o autorovi: 1895 – 1967
Ruský malíř.

Nejvyšší dosažená cena za dílo tohoto autora v aukci: 290 000 Kč

40097. Jadran
Dražba ukončena:30.01.2020 21:06:25
Vyvolávací cena:1 500 Kč
vydraženo za:19 000 Kč